پرند پلاست :

تولیدی نایلکس و نایلون پرند پلاست فعالیت قابل توجهی در صنعت پلاستیک کشور دارد و با طیف وسیعی از مشتریان داخلی و خارجی در ارتباط می باشد.
مشتریان بزرگی که هر یک سهم بزرگی در اقتصاد این مرز و بوم داشته اند . این مجموعه با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه و به کار بردن مواد اولیه استاندارد و مناسب پتروشیمی کشور در جهت تولید محصولات با کیفیت ، قیمت تمام شده مطلوب و تحویل به موقع سفارشات توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید.

ماموریت و اهداف تولیدی نایلکس و نایلون پرند پلاست :

امروزه رقابت در تولید به حدی رسیده است که شرکت ها کوچکترین مسائل را در امر تولید با دقت مورد بررسی قرار می دهند. تولید محصولات با کیفیت به همراه قیمت تمام شده پایین ، بسته بندی مناسب ، جذاب و مهمتر از همه ایمن برای حفظ سلامتی محصول از اهم دغدغه های تولید کنندگان فرصت های پیش روی ، هر نظر و سرعت در ورود به بازار مصرف و استفاده بهینه و به هنگام باشد.
این مجموعه توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با این دیدگاه در تلاش است که پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید.
این واحد تولیدی اطمینان همه جانبه شرکتها و مشتریان را آرمان خود می داند.

تحقیق و توسعه کنترل کیفیت تولیدی نایلکس و نایلون پرند پلاست:

مدیریت این مجموعه ، توجه به تحقیقات را ضروریات فعالیت پویای صنعتی می داند و تلاش می کند تا بهره گیری از دانش روز به توانایی تولید محصولات جدید و استاندارد مورد نیاز جامعه در بخش های تخصصی دست پیدا کند.